O POHÁR OBCE BŘEHY

 

17.9. "O POHÁR OBCE BŘEHY"

pořadatel ZKO Přelouč pod záštitou obce Břehy

BŘEHY SPORTOVNÍ AREÁL U AUTOKEMPU BUŇKOV

ADRESA MÍSTA KONÁNÍ - BŘEHY, KE HŘIŠTI 251

DOG PULLER - RUNNING + JUMPING

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ V AUTOKEMPU "BUŇKOV" - INFORMACE - ZDE

POPIS CESTY K AUTOKEMPU BUŇKOV VE BŘEHÁCH

Od Prahy: v Přelouči z kruhovém objezdu vyjet na výjezdu směr Lázně Bohdaneč, Pardubice, Hradec Králové, přes 1. světelnou křižovatku, kolem benzinky, na 2. světelné křižovatce odbočit vlevo na Hradec Králové, přes nadjezd nad tratí a most přes Labe, dále po hlavní rovně, asi po 1km přijedete do obce Břehy, jeďte stále po hlavní směrem na Lázně Bohdaneč. Vpravo uvidíte autobusovou zastávku, jasně žlutý zmrzlinový stánek a tenisové kurty, vlevo autobusovou zastávku a pomník. Za malým březovým hájkem odbočíte vpravo ke kempu.

Od Pardubic: v Přelouči stále rovně kolem hřbitova, na první světelné křižovatce doprava na Hradec Králové, přes nadjezd ,most přes Labe, dále po hlavní rovně, asi po 1km přijedete do obce Břehy, jeďte stále rovně po hlavní směrem na Lázně Bohdaneč. Vpravo uvidíte autobusovou zastávku, jasně žlutý zmrzlinový stánek a tenisové kurty, vlevo autobusovou zastávku a pomník. Za malým březovým hájkem odbočíte vpravo ke kempu.

Od Hradce Králové: Z Hradce směr Lázně Bohdaneč. V Bohdanči na kruhovém objezdu rovně (druhý výjezd).Dále cca 10km po hlavní přes Živanice (za Živanicemi u „Cihelny“ - velká samota na křižovatce- doprava stále po hlavní !). V obci Břehy po hlavní silnici směr Přelouč kolem školy, rybníka, za rybníkem vlevo k autokempu. 

Od Chlumce n/C: (přes Sopřeč nebo Strašov) na okraji Břehů doleva směr Lázně Bohdaneč okrajem obce Břehy, asi po 1 km na křižovatce u rybníka doprava na Přelouč a asi po 50 metrech vlevo ke kempu.

Cesta od nádraží ČD Přelouč: vyjdete z budovy nádraží, půjdete doprava, u modrého rohového domu (fa ELMET)doprava do podchodu, 200m k elektrárně, pak doprava přes most přes Labe, dále stále rovně po hlavní silnici, asi po 1km přijdete do obce Břehy,stále jděte po hlavní, asi uprostřed obce uvidíte u hlavní silnice vpravo autobusovou zastávku, zářivě žlutý zmrzlinový stánek a tenisové kurty, za nimi hřiště. Od zastávky projdete po krátkém asfaltovém chodníku ke hřišti (celá cesta trvá pěšky asi 35 minut).  Pokud budete hledat autobusové spojení od přeloučského nádraží do Břehů, najděte si spoj směr Lázně Bohdaneč nebo Hradec Králové, lístek si zakupte na zastávku Břehy - Festovna, vystoupíte přímo u hřiště. Dále je možné jet autobusem např. směr Rohovládová Bělá, Chlumec nad Cidlinou, Labská Chrčice, Chýšť. Zde je zastávka u obecního úřadu, je pak třeba se vrátit asi 50 metrů k hlavní silnici na Bohdaneč. VŽDY je nutné se zeptat, zdali autobus jede přes Břehy (některé spoje do zmíněných stanic jedou jinou trasou).

Pokud budete mít pocit, že jste se ztratili, volejte 737 907 562

OD CHLUMCE NAD CIDLINOU         OD HRADCE KRÁLOVÉ

Obrazek1

OD PRAHY                                       OD PARDUBIC

ZKO 306 Přelouč pod záštitou obce Břehy si vás dovolují pozvat na závody v Dog Pulleru.

Datum konání:

17.9.2022 od 10:00 hod.

Místo konání:

Sportovní hřiště obce Břehy - GPS 50.0540906N, 15.5852528E

Rozhodčí:

Tereza Rychnovská

Irena Pišanová

? doplníme

Harmonogram:

9:00-10:00 veterinární přejímka. Každý pes musí být provázen očkovacím průkazem o platném veterinárním očkování

10:00 start závodu (začíná se disciplínou Running)

11:50 - 12:10 - přestávka pro rozhodčí

12:10 pokračování závodu (následuje disciplína Jumping)

14:00 – 15:00 vyhlášení výsledků

Starty háravých fen budou umožněny, tým s háravou fenou bude ale startovat jako poslední.

Přihlášky:

Posílejte na e mail krajicek.miloslav@gmail.com

Co do přihlášky?

Uveďte prosím

- své jméno a příjmení

- jméno psa

- plemeno psa a jeho kohoutkovou výšku

- věk psa

- kategorii ve které závodíte (je možné, že podle počtu psů v jednotlivých kategoriích se některé sloučí s jinými, nebo naopak nějakou kategorii přidáme )

Startovné:

!lze platit pouze předem na účet!

- Platba 550,- Kč pro členy Kynologického spolku sportu Dog Puller z.s.

- Platba 600,- Kč pro nečleny

-Platba na místě nebude možná.

Startovné posílejte na účet:

563140023/0800 IBAN CZ92 0800 0000 0005 6314 0023

Jako variabilní symbol uveďte své jméno a příjmení

Startovné je nevratné, ale lze za sebe poslat náhradníka.

Uzávěrka přihlášek je 3.9.2022

Akce je veřejná. Všichni účastníci jsou povinni dodržovat pokyny pořadatelů a zákon č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání.

Přihlášením na akci se účastník zavazuje, že bude dodržovat Řád ochrany zvířat při veřejném vystoupení nebo svodu zvířat a zásadami zabezpečení pohody a ochrany zvířat podle zákona č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání.

Veterinární podmínky:

Minimální věk psa pro účast v závodě je 3 měsíce.

Psi musí mít očkovací průkaz nebo platný pas s platnou vakcinací proti vzteklině, psince, infekční hepatitidě a leptospiróze.

Psi bez platné veterinární přejímky nebudou na akci vpuštěni.

Netolerujeme hrubé zacházení se psy pod hrozbou diskvalifikace.

V místě konání závodu mějte prosím svoje psy na vodítku a pod kontrolou tak, aby neohrožovali ostatní závodníky, jejich psy či jinak nenarušovali průběh závodu.

V místě konání závodu prosím udržujte pořádek a při venčení sbírejte psí exkrementy.

Účast na akci je na vlastní nebezpečí.

Psovod zodpovídá za případné škody (na majetku, či újmy na zdraví jiných psů či lidí).Jakékoliv projevy agrese psů vůči jiným účastníkům jsou důvodem k diskvalifikaci a vyloučení ze soutěže.

Na akci bude pořizována fotodokumentace. Účastí na akci souhlasíte s pořizováním fotografického záznamu.

Závodu se nesmí účastnit feny březí a 6 týdnů po porodu.