SPOLUPRÁCE S OBCÍ BŘEHY

SPOLUPRÁCE S OBCÍ BŘEHY

OBCI BŘEHY PATŘÍ NÁŠ VELIKÝ DÍK ZA POMOC PŘI ORGANIZACI "VELKÝCH" AKCÍ, KTERÉ ZKO PŘELOUČ POŘÁDALA (A DOUFÁME, ŽE V BUDOUCNU BUDE POŘÁDAT).

Ve sportovním areálu u autokempu Buňkov můžeme využívat hřiště, velké prostory pro parkování, je zde dobrá možnost venčení psů.

Velkou výhodou je i to, že v kempu se mohou účastníci akcí ubytovat i se psy - ve svých stanech či přívěsech a obytných vozech, v ubytovně hotelového typu i v ubytovně jednoduše zařízené, v maringotce, mobil hausu či chatce. Kemp je bezbariérový.

V kempu je restaurace, další restaurace, kde se vaří,  je otevřena ve vesnici (asi 10 minut chůze). Pár metrů od kempu je autobusová zastávka (směr Přelouč a Lázně Bohdaneč, případně Hradec Králové). V obci je i prodejna potravin a smíšeného zboží otevřená 7 dní v týdnu.

Uhřiště je také  oplocené dětské hřiště a tenisové kurty, během léta tu funguje stánek se super zmrzlinou.

V tomto areálu nepravidelně probíhají "výjezdní výcvikové dny" - poslušnost i obranu.

Několikrát jsme tu pořádali mistrovství republiky - 1 x mistrovství kníračů, 2 x mistrovství briardů, beauceranů a flanderských bouvierů. Také několik ročníků závodů dle ZŘ KJ ČR a SBT CUP.

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ V AUTOKEMPU "BUŇKOV" - INFORMACE - ZDE

OCENĚNÍ AUTOKEMPU BUŇKOV - https://www.dokempu.cz/kemp-roku

POPIS CESTY K AUTOKEMPU BUŇKOV VE BŘEHÁCH

Od Prahy: v Přelouči z kruhovém objezdu vyjet na výjezdu směr Lázně Bohdaneč, Pardubice, Hradec Králové, přes 1. světelnou křižovatku, kolem benzinky, na 2. světelné křižovatce odbočit vlevo na Hradec Králové, přes nadjezd nad tratí a most přes Labe, dále po hlavní rovně, asi po 1km přijedete do obce Břehy, jeďte stále po hlavní směrem na Lázně Bohdaneč. Vpravo uvidíte autobusovou zastávku, jasně žlutý zmrzlinový stánek a tenisové kurty, vlevo autobusovou zastávku a pomník. Za malým březovým hájkem odbočíte vpravo ke kempu.

Od Pardubic: v Přelouči stále rovně kolem hřbitova, na první světelné křižovatce doprava na Hradec Králové, přes nadjezd ,most přes Labe, dále po hlavní rovně, asi po 1km přijedete do obce Břehy, jeďte stále rovně po hlavní směrem na Lázně Bohdaneč. Vpravo uvidíte autobusovou zastávku, jasně žlutý zmrzlinový stánek a tenisové kurty, vlevo autobusovou zastávku a pomník. Za malým březovým hájkem odbočíte vpravo ke kempu.

Od Hradce Králové: Z Hradce směr Lázně Bohdaneč. V Bohdanči na kruhovém objezdu rovně (druhý výjezd).Dále cca 10km po hlavní přes Živanice (za Živanicemi u „Cihelny“ - velká samota na křižovatce- doprava stále po hlavní !). V obci Břehy po hlavní silnici směr Přelouč kolem školy, rybníka, za rybníkem vlevo k autokempu. 

Od Chlumce n/C: (přes Sopřeč nebo Strašov) na okraji Břehů doleva směr Lázně Bohdaneč okrajem obce Břehy, asi po 1 km na křižovatce u rybníka doprava na Přelouč a asi po 50 metrech vlevo ke kempu.

Cesta od nádraží ČD Přelouč: vyjdete z budovy nádraží, půjdete doprava, u modrého rohového domu (fa ELMET)doprava do podchodu, 200m k elektrárně, pak doprava přes most přes Labe, dále stále rovně po hlavní silnici, asi po 1km přijdete do obce Břehy,stále jděte po hlavní, asi uprostřed obce uvidíte u hlavní silnice vpravo autobusovou zastávku, zářivě žlutý zmrzlinový stánek a tenisové kurty, za nimi hřiště. Od zastávky projdete po krátkém asfaltovém chodníku ke hřišti (celá cesta trvá pěšky asi 35 minut).  Pokud budete hledat autobusové spojení od přeloučského nádraží do Břehů, najděte si spoj směr Lázně Bohdaneč nebo Hradec Králové, lístek si zakupte na zastávku Břehy - Festovna, vystoupíte přímo u hřiště. Dále je možné jet autobusem např. směr Rohovládová Bělá, Chlumec nad Cidlinou, Labská Chrčice, Chýšť. Zde je zastávka u obecního úřadu, je pak třeba se vrátit asi 50 metrů k hlavní silnici na Bohdaneč. VŽDY je nutné se zeptat, zdali autobus jede přes Břehy (některé spoje do zmíněných stanic jedou jinou trasou).

Pokud budete mít pocit, že jste se ztratili, volejte 737 907 562

OD CHLUMCE NAD CIDLINOU         OD HRADCE KRÁLOVÉ

Obrazek1

OD PRAHY                                       OD PARDUBIC