ZKOUŠKY 2011 - 2020

ZKOUŠKY 2020

M. Sejkora              HEIDI LATIMONA                    NO            ZOP  

I. Levinská              PEPPE ORNIS BOHEMIA       NO            ZOP

J. Mikulecká           OLLIE GUMBY                         DOB          ZOP, IBGH3

                               RUBINA GUMBI                       DOB          BH-VT

M.  Bernkraut          ARRAS GITIGARO                  BEAU       ZPU2, IGP1

M. Krajíček             CORA Z VLČKOVA SADU       NO            ZPU2

HOSTUJÍCÍ

R. Buštová            GREGORY OD BRÁNY RÁJE  CHP          ZOP         

ZKOUŠKY 2019

L. Lysý                   KALI Z HERANOVY VILY                      NO        BH-VT, ZVV1

                              RIX FARGO KORAK                              AT         ZVV1

L. Lysá                  HAGAR Z HERANOVY VILY                  NO        ZOP, SPR1

Z. Tyc                    FRANCIS Z HERANOVY VILY               NO       ZVV3

M. Kišová              KIMBA Z HERANOVY VILY                    NO       BH-VT, ZOP

S. Procházková     ORWEL HEAVEN DEVIL                       BRI       BH-VT, IBGH1

A. Hejná                 LUSY                                                     KŘÍŽ     BH-VT

L. Knajfl                  BENLEE DE ALPHAVILLE BOHEMIA  HO        ZPU2, IFH1, ZVV2, ZVV3

M. Bernkraut          ARRAS GITIGARO                               BEAU    ZPU1, 2x ZM, ZVV1, SPR1                                                                                                                        MR BEAU,BRI A FB - kat. ZM - 2. místo

J. Bezdíčková         DAISY FALKO LINE                             BŠVO    BH-VT, IBGH1

O. Havlíček             DAJKY                                                  BOC      ZPU1 

M. Krajíček             CORA Z VLČKOVA SADU                    NO        ZPU1, BH-VT

Š. Kubín                 CHIRA R.A.C. POPELKA                      SBT       ZZO

A. Staš                    BARKI BRIE BIANKA´S TARRA           NOH      ZOP 

V. Skálová              VERI VIGOROUS GASKO PRIM          BOC      IBGH1

HOSTUJÍCÍ

K. Kasalová            MAX                                                       NO        FPR2, FPR3

L. Skořepa              BUGGIE VOLUPET                               NO        ZVV1

M. Slámová            CANDY Z MĚSÍČNÍCH PLÁNÍ               GR        ZOP

ZKOUŠKY 2018 

L. Lysý                     HAGAR Z HERANOVY VILY                 NO        IPO3

                                RIX FARGO KORAK                              AT         FPR2

Z. Tyc                      FRANCIS Z HERANOVY VILY               NO        IPO3

M. Bernkraut           ARRAS GITIGARO                                 BEAU    ZZO, ZOP, BH                                                                                                                                          MR BEAU, BRI A FB -kat. ZM- 4. místo

O. Havlíček             DAJKY                                                    BOC       ZZO, ZZO1, ZOP, BH

M. Krajíček              CORA Z VLČKOVA SADU                     NO         ZOP, ZZO, ZZO1

J. Bezdíčková         DAISY FALKO LINE                               BŠVO     ZZO, ZOP

L. Knajfl                   BENLEE DE ALPHAVILLE BOHEMIA    HO         ZPU1

S. Procházková       ORWEL HEAVEN DEVIL                       BRI         ZZO

D. Čáslavková         AILIE Z AKÁTOVÉHO SVĚTA                GR         ZZO

A. Hejná                  LUSY                                                      KŘÍŽ       ZZO

I. Doleček                SÁRA                                                      BOC       ZOP

HOSTUJÍCÍ   

R. Kudláčková        LA VALENTINO MOLLY OD IVANSKÉHO LESA     FCR       ZZO

J. Junková              GRACE KELLY                                                         IS           ZOP   

ZKOUŠKY 2017

L.Lysý                      HAGAR Z HERANOVY VILY                  NO          ZPS1

                                RIX FARGO KORAK                               AT           BH, FPR1

Z. Tyc                      FRANCIS Z HERANOVY VILY                NO          ZPS1

J. Mikulecká            CHIMERA Z HERANOVY VILY               NO          BH, ZVV1

L. Knajfl                   BENLEE DE ALPHAVILLE BOHEMIA     HO          FPR2, FPR3, ZVV1

M. Novosádová       JIM                                                           BOM        FPR2

S. Procházková       JACQUELINE HEAVEN DEVIL               BRI          BH

M. Vániš                  VIKI Z KOSTELCE U JIHLAVY                LR           BH, ZZO

J. Bačkovský          CALAMITY KILTEVS                                NO           ZZO

L. Košek                 ARIEL AMO LA VIDA                               AST           BH

J. Babíčková           ORLANE Z KAMPY                                 NB             SPR1

HOSTUJÍCÍ

I. Machatá               ADWIN ELITE LOOK                             AUO            ZM

K. Horčičková         ACATALAYA NOBLE THIWAHE             BOC            ZZO

J. Komárková         RICOLLO LOVER´SKNOT                      YORKT       BH

M. Štursová           APPLE CUDDLEY DUDLEY                     AUO           BH

V. Kumperová        BIRY REBELLING                                    NO              FPR3

R. Buštová             ARNY KLONMIDA                                    CHP            FPR3              

ZKOUŠKY 2016

L. Lysý                    HAGAR Z HERANOVY VILY                     NO            IPO1

Z. Tyc                     FRANCIS Z HERANOVY VILY                   NO            IPO1, ZVV2

L. Knajfl                  BENLEE DE ALPHAVILLE BOHEMIA       HO            ZOP, BH, FPR1

M. Driml                 HARDY CIDABRO                                     CHP          ZM, ZPU1

L. Košek                 ARIEL AMO LA VIDA                                 AST           ZOP, ZZO, ZZO1

J. Mikulecká           MIA BOHEMIA GOTIKA                             DOB         BH, IPO1

                              ISIS GUMBY                                                DOB         FH2

                              BALTAZAR V. D. PEGNITZRATZEN           DOB         FPR1

M. Novosádová     QUICK EXCALIBUR SIXTY SIX                  BOT          FPR1

J. Babíčková         ORLANE Z KAMPY                                      NB            ZZO1

M. Vániš                VIKI Z KOSTELCE U JIHLAVY                    LR            ZOP

T. Havlíčková-Magerová         NATÁLKA                                    YORKT    ZOP

HOSTUJÍCÍ

Z. Jiroušek            FAGIR EDGARDO                                       NB             IPO3

R. Buštová            ARNY KLONMIDA                                       CHP           FPR2, ZPU1

S. Buriánová         CORNET TEREZSKÝ DVŮR                      RTW           SPR2

J. Myšák               PISSI CHOV PAULI                                   KV              ZVV1

H. Vodičková         ORPHE BOHEMIA AVALANCHE               CC              ZPU1

ZKOUŠKY 2015

L. Lysý                    HAGAR Z HERANOVY VILY                      NO               BH

M. Driml                  HARDY CIDABRO                                    CHP             ZZO1

I. Doleček               SÁRA                                                         BOC            ZZO

S. Procházková      JACQUELINE HEAVEN DEVIL                 BRI              ZZO

M. Novosádová      JIM                                                             BOM            ZZO1

M. Bittner                DARIUS GOLDEN SIRIUS                        GR              ZZO1

HOSTUJÍCÍ

J. Strouhal             URGO ZE ŠTENBERSKÉ STRŽE             KM              ZZO2

Z. Teplá                 RITA                                                            NO              ZZO

J. Grešová            HUMMER MINTAKA                                   BOC            IPO3

ZKOUŠKY 2014

L. Lysý                   ENGUMA HIPPO´S BANDIT                 FBO              ZPU1, SPR1

                                                                                      M ČR IPO3 FCI VŠECH PLEMEN

                                               M ČR BEAU,BRI A FB kat. IPO3 - 5. místo, NEJLEPŠÍ FB MISTROVSTVÍ                                                      

L. Lysá                    CENTURIE Z HERANOVY VILY             NO               ZM, FPR1, SPR2

Z. Tyc                      FRANCIS Z HERANOVY VILY               NO               ZVV1

L. Knajfl                   GORBY ORRI LORD BLACK                 NO              ZPU1,ZPU2,ZVV1,FPR2,FPR3,IPO-VO

M. Novosádová      JIM                                                           BOM            ZPU1, FPR1

M. Bittner                DARIUS GOLDEN SIRIUS                      GR               ZZO, ZOP, BH

E. Svoboda            DASTY KRONEBOX                                 NB               BH, ZVV1

J. Babíčková          ORLANE Z KAMPY                                   NB               ZZO, ZPU1

A. Cepková            AIREEN HALIBA                                       AUO            ZOP

                               ENDY                                                        BSP             BH

R. Mrkvičková        CRAZY CHANCE OF LIFE JEFFIJA         BOC            ZZO

J. Mikulecká           BALTAZAR V. D. PEGNITZRATZEN         DOB            IPO1, IPO2, IPO3, 

                               ISIS GUMBY                                              DOB           IPO2, IPO3

                               IVY GUMBY                                               DOB           IPO1, IPO2, IPO3

                               AKIRO V. MOSCHKO                                DOB           BH, IPO1, IPO2

                               FAMILY DOBES ALLURING RIVA             DOB           IPO1, IPO2

                               FOEBUS DE MANOIR DE ROUGE CAMP   DOB       IPO1

                               ALEXANDRUS MAGNUS VILLI VIRTA      NO             BH, ZVV1

                              CASH EUROPEAN K9 TRAINING BASE   NO             BH, ZVV1, IPO1

HOSTUJÍCÍ

V. Skálová             VERI VIGOROUS GASKO PRIM                BOC          ZOP

Z. Novák               AME MAGNANIME BERNARD NOIR          BEAU        ZOP

R. Buštová            ARNY KLONMIDA                                        CHP          ZOP

I. Tomášová          NOE VICTORY DAJAVERA                         BOC           ZOP

P. Pešout              FEE-EBONY ČERNÝ ŠAOLIN                     CC             ZOP

D. Bezdíčková      AISCHA FAST DEVILS                                 RTW          IPO1

M. Kaiserová        LAIRY DOBRÁ TREFA                                  AT              SPR1

J. Myšák               PISSI CHOV PAULI                                      KV              FPR1

E. Tenčíková        GASTON                                                       KŘÍŽ           ZZO                        

ZKOUŠKY 2013

 L. Lysý                 ENGUMA HIPPO´S BANDT                        FBO            ZOP, APR1, IPO3

                                                                 M ČR BEAU, BRI A FB  kat. IPO3 - 1. místo, MISTR  REPUBLIKY                                                                                  NEJLEPŠÍ FB MR, NEJLEPŠÍ OBRANA FB 

                                                                  ÚČASTNÍK MS FB HETEREN HOLANDSKO - kat. IPO3 - 18. MÍSTO

L. Knajfl               GORBI ORRY LORD BLACK                        NO              ZZO, FPR1, ZM

M. Driml              HARDY CIDABRO                                          CHP           ZZO, ZOP, BH

A. Nováková        LOVE GIRL OF EILATAN                              SBT            ZPU1

R. Mrkvičková      CRAZY CHANCE OF JEFFIJA                      BOC           ZOP

L. Košek               CRACK CZECH NATTAS                              AST            ZZO

E. Schovancová   EIWA Z HERANOVY VILY                            NO              ZZO

A. Daňková          UNIQUE BLUE CIDABRO                             AHP            ZZO

A. Marková           CONAN POLEPSKÉ ÚDOLÍ                        BSP             ZZO

M. Pozlerová        ROCKY                                                         BOST          ZZO

HOSTUJÍCÍ

M. Skálová            VERI VIGOROUS GASKO PRIM               BOC             ZZO, BH

Z. Novák               AME MAGNANIME BERNARD NOIR        BEAU            ZM, BH

V. Svoboda           CESAR OD POLICIE ČR                           BOM              ZVV2

J. Strouhal            URGO ZE ŠTENBERSKÉ STRŽE             KM                 ZMP2

M. Hušek              ISIS BOYD´S BULL RIDING                      HO                 ZPS1

I. Kutíková            WAX VIKAR                                                NO                 ZOP

L. Vesecká            WANTED LBT´S IMPOSANT BOHEMIA    SBT               ZOP

D. Žďárský            CYMBAL DARK ELEMENT                        SBT               ZOP   

ZKOUŠKY 2012

 L. Lysý                 ENGUMA HIPPO´S BANDIT                     FB                  ZVV1, BH, IPO2, IPO3                                                                                            M ČR FB A BRI  kat. IPO1 - 1. místo                                                                                                                                                 NEJLEPŠÍ FB MISTROVSTVÍ                                                                                                                                   NEJLEPŠÍ STOPA MISTROVSTVÍ                                                                                                                             NEJLEPŠÍ OBRANA MISTROVSTVÍ                                                                                                                         NEJLEPŠÍ JEDINEC MISTROVSTVÍ

L. Lysá               CENTURIE Z HERANOVY VILY                  NO                 ZPU1,ZPS1, BH, SPR1, IPO2 

A. Nováková      LOVE GIRL OF EILATAN                             SBT               BH, ZZO

L. Knajfl             GORBI ORRY LORD BLACK                       NO                 BH, ZOP

A. Marková        CONAN POLEPSKÉ ÚDOLÍ                        BSP               BH, ZOP

J. Volejníková    DARA Z FRANKOVKY                                 NB                 BH, ZOP

J. Babíčková      ORLANE Z KAMPY                                     NB                 BH

L. Košek             CRACK CZECH NATTAS                           AST                BH

E Schovancová  EIWA Z HERANOVY VILY                          NO                 BH

M. Novosádová  QUICK EXCALIBUR SIXTY SIX                 BOT               BH

                           JIM                                                              BOM              BH

N. Čapková        DÁŠEŇKA                                                   KŘ                 ZZO

L. Svobodová    APIS BLACK PRIM                                     HVW              ZZO

HOSTUJÍCÍ

P. Půlpánová      JEFFIJA OF MARANNS HOME                 BOC               BH, ZZO

M. Čecháčková   BONNY AT HEART FROM JEFFIJA          BOC              ZOP, ZZO

I. Medunová        JING JANG DAJAVERA                             BOC              ZOP, ZZO

V. Cincibus          AMIRA Z HERANOVY VILY                       NO                BH, IPO3                                                                            BOR Z  MANDRAGORY                            BOM             IPO1, IPO2                                                                          ULLA Z  LIKONU                                        NO               ZVV1

M. Letáčková      BÁRA Z REXOVY OHRADY                       NO               ZVV1

J. Kmoníček       ERRY BOHEMIA BELLS                             NO               IPO1

V. Kracíková       DARGO NOVTERPOD                               BOM             FPR2

M. Matoušek       FURIA DRAPA                                            NO                BH

T. Míl                   FOX OD SKALICKÝCH STOPAŘŮ            NO                BH

P. Bartošová       XANTOS Z AGÍRU BOHEMIA                    NO                BH                                                                                     RICKY HARTIS BOHEMIA                         NO                BH

D. Mašková     CANDY GINGER V. LIPIZANER WAPPEN  RTW              BH

O. Sováková       FIAMMA SRŘÍBRNÝ RYBNÍK                  BOT               BH

I. Zemanová        ERYN Z NEDVĚZÍHO DVORA                 NO                BH

M. Kaiserová      LAIRY DOBRÁ TREFA                               AT                 ZPU1

L. Čiperová         ROXY FRANSTO                                       GR               ZOP

K. Babová           FALLING GOLD STAR HALIBA                 BOC             ZZO

ZKOUŠKY 2011

L. Lysý                 ENGUMA HIPPO´S BANDIT                  FB                  IPO1, FPR1                                                                          AMIRA Z HERANOVY VILY                    NO                 ZPS1, IPO2

L. Lysá                KLANSMANN FELICITY CHEER           SBT                ZOP                                                                                     CENTURIE Z HERANOVY  VILY            NO                 ZOP, IPO1

E. Schovancová EIWA Z HERANOVY VILY                       NO                 ZOP

M. Erbenová       FABIA BOHEMIA JITES                         NO                  BH

M. Novosádová  QUICK XCALIBUR SIXTY SIX             BOT                ZPU1, ZZO                                                                           JIM                                                          BOM               ZOP

J. Babíčková      ORLANE Z KAMPY                                 NB                  ZOP, ZZO

J. Krejčík           CONIE                                                     RTW                ZOP

E. Svoboda        DOROTHY SIEGER BOHEMIA             NB                    FPR1

L. Svobodová    YENNIE GASKO PRIM                          HVW                 BH

P. Čejková         APRIL BOHEMIA FABARE                    NO                    ZVV1

E. Vojáčková     YLLIA BOHEMIA FABARE                     NO                   ZOP

L. Košek            CRACK CZECH NATTAS                       AST                  ZOP

A. Daňková       WERONA BRIVILSÁR                            CHP                 ZOP, BH

E. Nováková     PEPPER SNUG                                      SBT                  ZOP

A. Nováková     LOVE GORL EILATAN                            SBT                  ZOP

HOSTUJÍCÍ

P. Sýkorová      HARRIER DE ALPHAVILLE BOHEMIA  BOM                SCHH/VPG1

Z. Polášek        EROS TEREZSKÝ DVŮR                      RTW                 SCHH/VPGA

J. Mertlíková    APOGEE HOLLANDSE LUCKY BUNCH  HO                 FPR3 

H. Břízová       BULA KAZIBE                                         RTW                  ZM

J. Sandhaus    CHAGY ZE SVOBODNÉHO DVORA     NO                     BH

J. Vrkoslavová SANTYPA PERUNNIUS BOHEMIA       NO                     BH                                                                                      GLEN PANATAX                                     NO                    ZOP

R. Kubecová   BRIXIE Z OHARCŮ                                BSP                  ZOP

J. Paulovič      NAMBY HRONOVSKÝ PRAMEN           NO                   ZOP

M. Paulovič     CORRY Z KRAJE KARLA IV                  NO                   ZOP

P. Gohler         DARK SPORTSTER                               RTW                ZOP

I. Kašparová    TULÁK                                                   KŘ                    ZOP

A. Bartoš         BRIT                                                       KŘ                    ZOP

L. Pírová         BELLA                                                     NO                    ZOP

M. Therová      MAX                                                       GR                   ZOP

P. Půlpánová    JEFFIA OF MARANNS HOME              BOC                 ZOP                                                                                     ARISTOTELES JEFFIJA                       BOC                 ZZO