KLUBOVÉ PŘEBORY

KLUBOVÝ PŘEBOR V POSLUŠNOSTI A DOG PULLERU 2022

BH - VT
1 P. Lášková                          BOC       DARR Z CHOVNÝCH DVORŮ
2 A. Hejná                              KŘ          LUCY
3 M. Bernkraut                      BOC     ARRAS GITIGARO
4 L. Svatošová                       NO          PARISIA Z HERANOVY VILY
5 M. Erbenová                        NO         CELINE GUMBY
ZZO
1 O. Havlíček                         BC          DAYKA
2. M. Těšínský                       NO          PRIDE KERBEROS Z KRALICKÉ TISKÁRNY
3. M. Říhová                          NOK       CAR Z PROSTĚJOVSKA
4  E. Drahokoupilová              NO         GORGEOS ZULZ Z MARTINICKÉ STARÉ ŠKOLY
5. E. Vasserbauerová             AUO       FIND CAT HERRIKO 
6. K. Kratochvíl                       BC          TIMMY
7 E. Görcsös                           BOM       IKAROS MALANZEVERS
ZZO - PŘÍPRAVKA
1. J. Bolečková                        KS         FANTAZIE PILSNER TOP
2. T. Havlíčková - Magerová   NO         POLARIS Z HERANOVY VILY
3. T. Havlíčková - Magerová   JORK     NATÁLKA
4. L. Domniku                            LR          HARRY
5. L. Vávrová                             ČSLV     ORIN Z BLATNICKÝCH VINIC
6. D. N. Kubcová                       BH         DAISY
DOG PULLER
RUNNING
1. M. Říhová                      NOK             CAR Z PROSTĚJOVSKA
2. K. Kratochvíl                 BC                TIMMY
3. E. Vasserbauerová       AUO              FIND CAT HERRIKO
4. M. Erbenová                   NO                CELINE GUMBY
5. D. N. Kubcová                BH                 DAISY
 
JUMPING
1. M. Říhová                     NOK               CAR Z PROSTĚJOVSKA
2. M. Erbenová                 NO                 CELINE GUMBY
3. E. Vasserbauerová       AUO              FIND CAT HERRIKO
4. K. Kratochvíl                  BC                 TIMMY
5. D. N. Kubcová                BH                 DAISY

CELKOVÝ VÍTĚZ  -  P. Lášková    DARR Z CHOVNÝCH DVORŮ    beauceron

BALLAD ROCKŮV MEMORIÁL (malá plemena) 
                                 T. Havlíčková - Magerová    NATÁLKA (11  LET!!!)        jorkšír

Tímto závodem ukončila ve velkém stylu malá Natálka svou sportovní kariéru.

TOP JUNIOR (psovodi do 18 let)                         1.  L. Domniku           LR  HARRY

                                                                                2. D. N. Kubcová       BH  DAISY 

TOP NO (cena CH. S. "z Heranovy vily) - nejlepší NO v KAŽDÉ KATEGORII

                               ZZO-P   T. Havlíčková - Magerová        POLARIS Z HERANOVY VILY

                               ZZO       M. Těšínský                              PRIDE KERBEROS Z KRALICKÉ TISKÁRNY

                               BH-VT   L. Svatošová                            PARISIA Z HERANOVY VILY  

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

KLUBOVÝ PŘEBOR V POSLUŠNOSTI A DOG PULLERU 2021

ZZO - P ("přípravka")

1. K. KRATOCHVÍL                           BC                            TIMMY

2. E. GÖRCSÖS                                BOM                          IKAROS MALAN ZEVERS

3. R. ANTONÍN                                  LEON                        INFINITY PRIDE DRAGO Z LESNEGO ZAGATKA

4. L. DOMNIKU                                  LR                             HARRY

5. J. HOROVÁ                                    DB                            MUSTANG ANTIS

6. J. PAVELKA                                    LLP                           ARCHIBALD

7. E. VASSERBAUEROVÁ                 AUO                         FIND CAT HERRIKO

8. D. N. KUBCOVÁ                             HAN. BARV.             DAISY

ZZO

1. O. HAVLÍČEK                                   BC                           DAYKA

2.  I. DOLEČEK                                    BC                           SÁRA 

3. R. BUŠTOVÁ                                   CHP                          ARNY KLONMIDA

4. R. BUŠTOVÁ                                   CHP                          GREGORY OD BRÁNY RÁJE

5. M. ERBENOVÁ                                NO                            CELINE GUMBY                                     

6. M. ROBOVSKÝ                                BOM                         BROŇA Z LARISCHOVA PARKU

7. E. DRAHOKOUPILOVÁ                   NO                            GORGEOS ZULU Z MARTINICKÉ STARÉ ŠKOLY

BH-VT

1. M. SEJKORA                                    NO                           HEIDI LATIMON

2. M. BERNKRAUT                              BOC                        ARRAS GITIGARO

3. L. SVATOŠOVÁ                                NO                           DARA DAGO - MAY

4. L. KNAJFL                                         HOK                         HORNY DE ALPHAVILLE BOHEMIA

5. A. HEJNÁ                                          KŘ                            LUCY

6. M. ŘÍHOVÁ                                       NOK                         CAR   Z PROSTĚJOVSKA

7. M. KRAJÍČEK                                   NO                            CORA Z VLČKOVA SADU

8. J. HOROVÁ                                      DB                             SNOWWHITE V. FERRENBERG

CELKOVÝ VÍTĚZ   O. HAVLÍČEK        BC                DAYKA

TOP JUNIOR   

1. L. DOMNIKU               LR               HARRY

2. D. N. KUBCOVÁ         HAN. BAR   DAISY

BALLAD ROCKŮV MEMORIÁL (MALÁ PLEMENA) - A. HEJNÁ     KŘ  LUCY

NO S NEJVYŠŠÍM POČTEM BODŮ   -  M. SEJKORA     HEIDI LATIMON

DOG PULLER  RUNNING

1. M. ERBENOVÁ                NO                    CELINE GUMBY

2. M. KRAJÍČEK                  NO                    CORA Z VLČKOVA SADU

3. M. ŘÍHOVÁ                      NOK                  CAR Z PROSTĚJOVSKA

4. E. VASSERBAUEROVÁ  AUO                  FIND CAT HERRIKO

DOG PULLER JUMPING

1. M. ŘÍHOVÁ                      NOK                  CAR Z PROSTĚJOVSKA

2. M. KRAJÍČEK                  NO                     CORA Z VLČKOVA SADU

3. M. ERBENOVÁ                NO                    CELINE GUMBY

4. E. VASSERBAUEROVÁ  AUO                  FIND CAT HERRIKO